Bordslampa putto

400185

BORDSLAMPA, 1900-talets andra kvartal, mässing samt sten, dekor i form av putto, totalhöjd ca 41 cm

Slitage, fläckar

Belysning, Bordslampor

Bordslampa putto

Budhistorik (14 bud)
2692325
2692506
2692325
2692014
2689290

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.