Öyvind Fahlström

400183

ÖYVIND FAHLSTRÖM (1928-1976): Utan titel, signerad och numrerad Öyvind Fahlström 24/60, etsning, 14,8x11,3 cm

Öyvind Fahlström

Budhistorik (7 bud)
2693633
5 400
2687732
5 200
2687193
3 600
2686259
1 300
2686153

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.