Oljemålning porträtt av Margareta Dorothea Fursen

400180

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av Margareta Dorotea Augustine Fursen (f. Bauer, 1775-1845), olja på pannå, ca 22,5x20 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Budhistorik (14 bud)
2692711
2690186
2691820
1 900
2690186
1 800
2687103
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.