Soffbord jugend

400177

SOFFBORD, 1920/30-tal, i lackad björk, fotkryss, höjd ca 55, 73x53 cm

Visst åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord jugend

Budhistorik (10 bud)
2689607
750
2692868
700
2689607
650
2692368
600
2689607
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.