Salongsmöbel

400174

SALONGSMÖBEL, 4 dlr., tidigt 1900-tal, empirestil, mahogny, mässingsbeslag, bordets mått ca höjd 74, 107x66, stolarnas sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, skador

Möbler, Matsalsmöbler

Salongsmöbel

Budhistorik (2 bud)

2692389
2692267

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.