Matstolar

400173

STOLAR, 1950-tal, i ek med textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar

Matstolar

Budhistorik

2016-08-19 kl 14:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.