Byrå teak

400171

BYRÅ, teak, 1960-tal, tre lådor med infällda handtag, översta lådan låsbar, höjd ca 72, 85x38 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Byrå teak

Budhistorik (12 bud)
2693100
850
2693106
2693100
700
2693052
650
2693069
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.