Takampel alabaster

400161

TAKAMPEL, alabaster och patinerad mässing, 1900-talets första hälft, för tre ljuspunkter, höjd ca 50, Ø 45 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 15

Takampel alabaster

Budhistorik (11 bud)
2692538
2692670
750
2692538
700
2692370
650
2691759
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.