Byrå empirestil

400158

BYRÅ, empirestil, 1900-tal, 3 lådor, fanerade med mahgony, höjd ca 80, 80x45 cm, nyckel finns

Fanérskador, omarbetad

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i Utlämningen

Rum 4

Byrå empirestil

Budhistorik (3 bud)

2695102
2692902
2688862

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.