Skåp 1900-talets mitt

400155

SKÅP, 1900-talets mitt, beslag i mässing, bemålat, inredning med 3 hyllplan, 2 lådor, höjd ca 152, 60x39 cm

Senare bemålat, , renoverad och kompletterad, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns för avhämtning i Utlämningen

Rum 20

Skåp 1900-talets mitt

Budhistorik (18 bud)
2692983
3 800
2692897
3 600
2692660
3 400
2692531
3 200
2692531
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.