Anders Wollin akryl

400147

ANDERS WOLLIN (f 1973): "Spider woman", signerad samt daterad Wollin -06, akryl på pannå, ca 41x33 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Anders Wollin akryl

Budhistorik (23 bud)
2707621
4 600
2707620
4 400
2707618
4 200
2707619
2707618
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.