August Broberg oljemålning

400146

AUGUST BROBERG (1887-1973): Fiskare i månsken, signerad och daterad -89, olja på duk, 27x37 cm

Fack 44

August Broberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2692603
700
2692542
650
2692359
600
2689161
550
2691784
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.