Per Bergman oljemålning

400145

PER BERGMAN (f 1909): "Glad prick", signerad PB, olja på pannå, ca 44x36 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Per Bergman oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2704728
1 300
2707190
2704728
2704715
2698873
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.