Johan Henning Malmström pastell

400140

JOHAN HENNING MALMSTRÖM (1890-1968): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.H. Malmström 47, pastell, ca 55x45 cm

Rum 18

Budhistorik (1 bud)

2691087
2016-08-17 22:46:03

2016-08-19 kl 13:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.