Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

400138

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Forster" , signerad Kluchnikov, daterad ā tergo 2004, olja på duk, ca 80x60 cm

Fack 27

Budhistorik (12 bud)
2692970
1 600
2692620
2692967
1 400
2692620
1 300
2691415

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.