Tubkikare 1800-tal

400135

TUBKIKARE, Lord & Co, 1800-tal, mässing, märkt C.A Blankensteiner Kjöbenhavn Lord & Co Birmingham, 52-88 cm

Sprucket glas (påverkar ej synlighet), vissa bucklor

Nautica/Technica, Diverse

Tubkikare 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

2692963
2684926

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.