Mats Bäcker C-print

400134

MATS BÄCKER (född 1958): "FREDRIK WRETMAN", 2007, signerad och daterad Mats Bäcker 07/09, numrerad 1/3 a tergo, C-print, bildyta ca 113x108 cm

Konst, Fotografi

Rum 3

Mats Bäcker C-print

Budhistorik (7 bud)
2693223
16 000
2691125
15 500
2688238
6 600
2688224
6 400
2688222
5 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.