Peter Freudenthal färgserigrafi

400130

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad P Freudenthal 1969, 129/250, färgserigrafi, bladmått ca 42x48 cm

Gulnader

Fack 32

Budhistorik (1 bud)

2691452
2016-08-18 12:06:40

2016-08-19 kl 21:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.