Charles Hoguet tillskriven olja på pannå

400125

CHARLES HOGUET (1821-1870), tillskriven: Kustvy med fiskebåtar, skiss daterad 1856, olja på pannå, ca 14x21,5 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (5 bud)
2693248
600
2693245
500
2691176
2691175
2691174

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.