Fernand Léger färglitografi

400122

FERNAND LÉGER (1881-1955), efter:"Les constructeurs", signerad och numrerad F. Léger 117/260, färglitografi, ca 46,5x60 cm

Litteratur: Saphire 141

Signaturen blekt, ej examinerad ur ram

Rum 7

Fernand Léger färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2692588
6 400
2692211
6 200
2689624
6 000
2689537
5 800
2686672
5 000

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.