Akvareller fågelmotiv

400118

G. MAZMANIAN (1900-tal): (3 st): Fågelmotiv, akvarell på papper, ca 41x29 cm

Konst, Teckningar

Fack 23

Akvareller fågelmotiv

Budhistorik (7 bud)
2692801
600
2691807
550
2692799
500
2691807
450
2692656

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.