Emil Lindgren oljemålning

400117

EMIL LINDGREN (1866-1940): Ostronplockerskor Bretagne, signerad och daterad Emil Lindgren 1925, olja på duk, ca 68x100 cm

Rum 9

Emil Lindgren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2690381
2690379
1 400
2689460
2687378
2684402

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.