Stig Jonzon oljemålning

400115

STIG JONZON (1913-87): "Gammal sjöbod, Köpingsvik Öland", signerad och daterad Stig Jonzon 1960, olja på pannå, ca 16x54 cm

Fack 44

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2692704
750
2692703
700
2692657
650
2689357
600
2685322
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.