Orientmatta

400112

ORIENTMATTA, old/semiantik, Tabriz, ca 343x247 cm

Jämnt slitage, en kortsida med skador/ tappar knutar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (8 bud)
2692574
3 400
2691913
3 200
2684540
2691912
2684540
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.