Fasadur 1900-talets andra hälft

400105

FASADKLOCKA, 1900-talets andra hälft, elektriskt, urtavla i form av en tand, diameter ca 65, höjd 97, djup 104 cm

Slitage/färgbortfall, korrosion

Klockor/Ur, Diverse

Rum 12

Budhistorik (2 bud)

2692335
2691247

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.