Carl Malmsten matbord modell Herrgården

400102

CARL MALMSTEN, "Herrgården", matbord, vitlackerat, brännmärkt "Bodafors design Carl Malmsten Made in Sweden 1963", 2 iläggsskivor medföljer, höjd 74, total längd 225 cm

Ytskador, lagningar

Möbler, Design

Rum 2

Budhistorik (24 bud)
2692909
3 200
2692903
2692875
2 800
2692901
2 800
2692875
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.