"Slussen" C-print

400095

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Gotham City", New York 2015, signerad ā tergo numrerad 2/10, fotografi, C-print, ca 87x87 cm

Konst, Fotografi

Fack 54

Budhistorik (27 bud)
2693085
6 000
2693089
6 000
2693085
5 800
2693083
5 600
2693079
5 400

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.