Ljusstakar i silver Tore Eldh

400088

TORE ELDH, ljusstakar, 2+1 st., silver, signerade T Eldh K & EC, Göteborg 1963 reps. CESON, Göteborg 1988, höjd ca 18 cm

Smärre repor, 2 st med gravyr

Silver

Ljusstakar i silver Tore Eldh

Budhistorik (12 bud)
2692245
2691106
750
2692244
750
2691106
700
2692243
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.