Tore Eldh ljustakar

400087

TORE ELDH, 1 par ljusstakar, silver, stämpelsignerade T Eldh, CESON, Göteborg 1988, höjd ca 8 cm

Smäre repor

Silver

Monter 3

Tore Eldh ljustakar

Budhistorik (9 bud)
2692592
750
2690533
700
2690533
650
2690536
600
2690533
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.