August Strindberg Samlade Skrifter

400081

BÖCKER, 55 vol, August Strindberg, "Samlade Skrifter", Bonnier, 1910-tal

Ej genomgångna, smärre slitage

Böcker/Kartor, Skönlitteratur

Rum 13

Budhistorik (3 bud)

2692765
2686608
2684665

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.