Richard Ryan

400069

RICHARD RYAN (född 1974): (4 st), "Mi sono perso a Roma", färglitografier, signerade och numrerade 7/350, ca 63x47 cm

Rum 7

Richard Ryan

Budhistorik (11 bud)
2687770
1 400
2693266
1 300
2687770
2693096
2687770
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.