Bruno Karlsson stockholmsmotiv

400063

BRUNO KARLSSON (född 1927): "Fjällgatan Vår", Stockholm, signerad och daterad Bruno Karlsson -98, olja på duk, 64x80 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 54

Budhistorik (27 bud)
2692440
1 900
2692484
1 800
2692440
1 700
2692483
1 600
2692440

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.