Väggur Erik W Hultin Stockholm

400056

VÄGGPENDYL, Erik W. Hultin, Stockholm, rokokostil, förgylld, höjd ca 56 cm

Slitage

Klockor/Ur

Rum 7

Budhistorik (2 bud)

2693283
2687058

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.