Orrefors bordslampa

400053

ORREFORS, bordslampa, 1900-tal, stomme i glas samt mässing, märkt undertill Orrefors RD 1984, höjd med skärm ca 64, enbart stommen med lampfattning 41 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 7

Orrefors bordslampa

Budhistorik (31 bud)
2692725
2693034
3 800
2692725
3 600
2693033
3 400
2692725
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.