Konsolbord i empire

400035

KONSOLBORD med stenskiva, Frankrike, empire, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, beslag i brons, höjd ca 93, 114x49 cm

Fanérlagningar, slitage, skivan med smärre kantnagg

Rum 21

Konsolbord i empire

Budhistorik (23 bud)
2692560
6 000
2692418
5 800
2692559
5 800
2692418
5 600
2692383
5 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.