Äldre grafik

400032

ÄLDRE GRAFIK (11 st), 1700-tal Brustolon efter Canaletto, Dogens kröning, Handkolorerade etsningar bl a Johan Sebastian Müller (1715-1785) motiv från London, Jean Audrun (1667-1756) efter Charles le Brun, etsning och kopparstick ur Alexandersviten, bildytornas mått mellan ca 53x37 och 23x38 cm.

Mindre veck, nagg och fläckar.

Äldre grafik

Budhistorik (7 bud)
2691859
3 200
2691117
2691115
1 600
2691114
2691022
500

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.