Meissen figurin

400006

MEISSEN, figurin, porslin, Sabinskornas bortrövande, Märkt med Meissens märke, höjd ca 25,5 cm

Skador, avslag, nagg

Keramik/Porslin

Monter 7

Meissen figurin

Budhistorik (14 bud)
2692339
3 200
2692636
2692339
2 800
2692635
2 600
2692339
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.