Slagbord England

400005

SLAGBORD, 1800-tal, England, mahogny, höjd med hjul 73, 324x128 cm

Slitage, smärre skador

Geijersgatan 14, Göteborg

Slagbord England

Budhistorik (4 bud)

2709343
5 200
2697513
5 000
2697512
4 400
2697341

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.