Spelbord i rokokostil

399995

SPELBORD, mahogny och björk, 1800/1900-tal, rokokostil, höjd ca 77, 88x45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Rum 6

Spelbord i rokokostil

Budhistorik (3 bud)

2692739
2686073
2684509

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.