Matbord i teak 1960-tal

399989

MATBORD, oval form, 1960-tal, teakfanerad skiva med sarg, betsade ben i bok, 2 illägsskivor ā 40 cm medföljer, höjd ca 74, 160-240x120 cm

Bruksslitage

Matbord i teak 1960-tal

Budhistorik (10 bud)
2690018
1 300
2684770
2684249
2684248
2684246
700

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.