Lars Lerin

399988

LARS LERIN (född 1954): Vinterbild med jägare och hund, signerad och daterad L Lerin -77, 93/500, träsnitt, bladmått ca 43x47 cm, oramad

Oramad

Rum 9

Lars Lerin

Budhistorik (21 bud)
2693134
1 600
2690175
2693132
1 400
2690175
1 300
2691315

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.