Bolinders kamin nr 96

399987

BOLINDERS, kamin, nr 96, gjutjärn, 1900-talets början, höjd 77 cm

Slitage, eldluckan med senare galler

Diverse

Rum 6

Bolinders kamin nr 96

Budhistorik (9 bud)
2688655
2688654
1 800
2688652
2686695
750
2686092
700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.