Kabinett/barskåp mahogny

399980

KABINETT / BARSKÅP, betsad mahogny, rokokostil, njurformat, löstagbar bricka, beslag i mässing, fassetslipat glas, höjd ca 76, 74x37 cm

Slitage, skador

Rum 6

Kabinett/barskåp mahogny

Budhistorik (19 bud)
2692733
2692732
1 900
2692730
1 800
2692729
1 700
2692727
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.