Gunilla Rappe matta rölakansteknik

399979

GUNILLA RAPPE, matta, Klockaregårdens Hemslöjd, rölakan, signerad två gånger GR, 300x210 cm

Ena kortsidan med kraftiga skador

Mattor/Textilier, Design

Budhistorik (7 bud)
2692896
2690454
2690454
2687053
2687053

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.