Bord marmorskiva pietra dura

399978

BORD, marmor samt flammbjörk, bordsskiva i pietra dura, 1900-tal, inskription med medusahuvud "Tan na Nompi", höjd ca 61, 81x56 cm

Slitage, repor

Rum 3

Bord marmorskiva pietra dura

Budhistorik (34 bud)
2692914
4 400
2692876
4 200
2692912
2692876
3 800
2692911
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.