Barskåp

399976

BARSKÅP, teakfanér, 1950-tal, två lådor, med beslysning, utdragsskiva, höjd ca 122, 81x41 cm

Fanérbortfall på skåpets bakant, hyllklammer saknas, smärre ytslitage, med belysning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 2

Barskåp

Budhistorik (17 bud)
2692456
2689257
2689982
2689257
950
2689143
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.