Kanna silver Tyskland

399972

KANNA, silver, Tyskland, 1900-tal, hänkel i trä, stämplar i botten, höjd ca 18 cm

Graverad undersida

Silver

Monter 3

Kanna silver Tyskland

Budhistorik (10 bud)
2686205
4 200
2692114
2686205
3 200
2686270
2686205
2 800

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.