Berthold Adolfsson oljemålning

399962

BERTHOLD ADOLFSSON (1911-2004): Brud, signerad, olja på pannå, ca 61x52 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (4 bud)

2705330
2703177
2701808
2698335
900

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.