Berthold Adolfsson oljemålning

399961

BERTHOLD ADOLFSSON (1911-2004): Kvinna med ljus, signerad, olja på pannå, ca 60x65 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (11 bud)
2707831
3 400
2703465
3 200
2703214
2703176
2 800
2703213
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.