Ulla Glans oljemålning

399952

ULLA GLANS (1935-2016), Blomsteräng, singerad och daterad Ulla Glans 1976, olja på duk, ca 90x72 cm

Fack 54

Ulla Glans oljemålning

Budhistorik (31 bud)
2691665
3 400
2691335
3 200
2691121
2691334
2 800
2691121
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.